O MNIE

przez Magdalena

Cześć, Jestem Magdalena

Pokażę Ci, że dobre zarządzanie finansami i oszczędzanie to droga dzięki której zbudujesz swoją stabilizację finansową.
Moja przygoda z finansami, oszczędzaniem i inwestowaniem  trwa już od bardzu wielu lat. Skończyłam studia na Uniwersytecie łódzkim na kierunku Finanse i Bankowość. Na samym początku mojej drogi do stabilizacji i niezależności finansowej, oszczędzanie było dla mnie sporym wysiłkiem, oszczędności rosły wolno, ale systematycznie. Dzięki temu zbudowałam swoją finansową poduszkę bezpieczeństwa i zaczęłam inwestować. Dziś stało się to moim stylem życia, dzięki któremu bez obaw patrzę w przyszłość, a jednocześnie korzystam z życia. Od pewnego czasu zajmuję się szeroko pojętą edukacją finansową. Moja misją jest wspieranie kobiet i nie tylko,  w budowaniu niezależności finansowej. Chciałabym, abyśmy my kobiety umiały i nie bały się rozmawiać o pieniądzach, by wiedza finansowa przestała być dla nas  czymś skomplikowanym  oraz  byśmy potrafiły  racjonalnie zarządzać swoimi finansami i  budowały stabilność  finansową.

Ten blog to miejsce dla wszystkich, którzy chcieliby zadbać o swoje finanse, zbudować swoją finansową poduszkę
bezpieczeństwa, oraz poszerzyć swoją wiedzę finansową. Jeśli więc masz uczucie, że pieniądze non stop przeciekają Ci przez palce, twoja sytuacja finansowa mogłaby ulec poprawie, masz problem z oszczędzaniem oraz czujesz, że wiedza finansowa to coś skomplikowanego to zapraszam Cię do czytania mojego bloga.

Nauczę Cię tutaj:

  • jak zbudować poduszkę finansową
  • jak oszczędzać pieniądze
  • jak prowadzić budżet,
  • jak zarządzać swoimi pieniędzmi z głową i bez spiny, tak by nowe nawyki finansowe przybliżały Cię do realizacji Twoich marzeń i życiowych celów.

Jestem przekonana, że niezależnie od wysokości wynagrodzenia czy sytuacji finansowej, Ty też możesz racjonalnie zarządzać finansami osobistymi,  a przy tym budować stabilność i niezależność finansową.

Prywatnie uwielbiam książki, kawę, jogę i bieganie. Kocham Włochy i Grecję, gdzie mogłabym spędzać każde wakacje, a może nawet i kupić dom. No ale na spełnienie tego marzenia potrzebne są jeszcze spore oszczędności… Jeśli kiedykolwiek uznasz, że warto udostępnić dalej link do któregoś z moich artykułów – będzie to dla mnie najlepsza forma uznania!

 

Pamiętaj, że treści na moim blogu są tylko moimi osobistymi poglądami i nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).