CZEŚĆ!

przez Magdalena
0 komenatrz

Mam na imię Magdalena  i…. pokażę Ci, że oszczędzanie to fajny styl życia, dzięki któremu poprawisz stan swoich finansów i zwiększych swoją stabilizację finansową.
Swoją przygodę z finansami i oszczędzaniem prowadzę przez większość swojego życia. Na samym początku tej przygody oszczędzanie było wysiłkiem, oszczędności rosły wolno, ale systematycznie. Dziś stało się stylem życia, dzięki któremu bez obaw patrzę w przyszłość, a jednocześnie korzystam z życia.

Ten blog to miejsce dla wszystkich, którzy chcieliby zbudować swoją finansową poduszkę bezpieczeństwa. Jeśli więc masz uczucie, że pieniądze non stop przeciekają Ci przez palce, twoja sytuacja finansowa mogłaby ulec poprawie, masz problem z oszczędzaniem oraz czujesz, że wiedza finansowa to coś skomplikowanego to zapraszam Cię do czytania mojego bloga.

Jestem przekonana, że niezależnie od wysokości wynagrodzenia czy sytuacji finansowej, Ty też możesz racjonalnie zarządzać finansami osobistymi i rodzinnymi a przy tym budować stabilność i niezależność finansową.

Pamiętaj, że treści na moim blogu są tylko moimi osobistymi poglądami i nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Dodaj komentarz